Loading color scheme

Reverzní plánování

Reverzní inženýrství

Pokud si chcete zcela usnadPumpa optimized optimizednit realizaci projektu a využít analýzu i bez použití projektové dokumentace, tak od toho je k dispozici reverzní plánování. Jde o proces, pomocí kterého se vytváří 3D model pomocí laserového skenování.

Vznikne tak 3D model neboli digitalizace stávajícího objektu, části konstrukce nebo dílu, a to bez použití technické dokumentace. Reverzní plánování tak lze využít při vytvoření nejpřesnější kopie originálu, tvarování složitého modelu nebo při tvorbě dílů, u kterých není výkresová dokumentace kompletní nebo se zcela ztratila.

Dále nachází uplatnění při tvorbě výkresové dokumentace, zkracování cyklů příprav a výroby, modernizaci výrobních procesů, návrhů zcela nových součástí atd. Vznikne tak dokonalá 3D výkresová dokumentace s vysokou přesností, která usnadní a zefektivní samotnou výrobu a další procesy.


Notice: Trying to get property 'link' of non-object in /mnt/web-data1/scan-pro_cz/public_html/www/templates/theme3684/tpls/blocks/footer.php on line 54

Notice: Trying to get property 'id' of non-object in /mnt/web-data1/scan-pro_cz/public_html/www/templates/theme3684/tpls/blocks/footer.php on line 54