Loading color scheme

Rozšířená virtuální realita

Rozšířená virtuální realita

Moderní metody přinášejí do realizace projektů Foto_1.jpgzcela nové světlo, jako je rozšířená virtuální realita. Jedná se o velice populární technologii, díky které získáte dokonalou vizi skutečného či budoucího stavu objektu, zařízení, stavby a podobně.

Můžete si tak dopřát zcela reálnou prohlídku celým projektem a získat veškeré informace velice efektivním způsobem. Skvělé řešení pro samotné projektování staveb, rekonstrukcí, zařízení či výrobních procesů.

Rozšířená virtuální realita tak přináší do veškerých projektů spoustu výhod jako vylepšení návrhů i samotné realizace, kvality či bezpečnosti. Pomocí této vizualizace získáte realistický pohled na daný projekt a můžete tak při jeho realizaci ušetřit čas, peníze, zefektivnit veškeré výrobní a další procesy. K těmto účelům se využívá moderní technologie jako kamery, senzory, chytrá zařízení, laserové skenery, elektronika a další zařízení dle individuálních potřeb.


Notice: Trying to get property 'link' of non-object in /mnt/web-data1/scan-pro_cz/public_html/www/templates/theme3684/tpls/blocks/footer.php on line 54

Notice: Trying to get property 'id' of non-object in /mnt/web-data1/scan-pro_cz/public_html/www/templates/theme3684/tpls/blocks/footer.php on line 54