Loading color scheme

Průmysl

3D laserové skenování je velice přesnou, rychlou a bezpečnou bezkontaktní metodou zaměření skutečného stavu složitých technologických celků, jak v interiérech, tak exteriérech. (výrobní haly, stroje, výrobní linky, ocelové konstrukce, potrubní systémy, vzduchotechnika, sloupy, kabelové trasy, ...) Cílem je vytvořit virtuální model reálného objektu s minimální ztrátou informace o jeho rozměrech a tvaru.

Dokážeme zpracovávat rozsáhlé projekty např. při optimalizacích výroby a kompletních reorganizacích. 3D laserové skenování umožňuje poskytovat našim klientům přesná data v krátkém čase. Do nejmenšího detailu dokážeme 3D laserovým skenerem zachytit zahuštěné a nepřehledné části technologie.
Poskytneme Vám spolehlivé a přesné informace skutečného stavu pro následnou projekční činnost. 3D laserové skenování Vám pomůže při návrhu, výstavbě a plánování, a navíc sníží Vaše náklady.

Těžařský průmysl využívá laserové skenování pro vyhotovení 3D modelů povrchového lomu nebo pro výpočet kubatur sypkých materiálů např. při inventurách a auditech.

Stále častěji se setkáváme s využitím moderních 3D technologií všude kolem nás. Neuvěřitelně reálné záběry ve filmech, digitálních hrách, ale i na billboardech a různých grafikách mají jedno společné. Základem je vždy digitálně zpracován fyzický objekt v podobě polygonové sítě. Nejkratší cestou k digitalizaci je využití našich 3D skenerů. Dokonalost, preciznost a autentičnost takto pořízených dat je prakticky nenahraditelná. Společně s profesionálně zachycenou texturou dokáží počítačoví grafici vytvořit dokonalou digitální kopii člověka, historických objektů, celých měst a nejrůznějšího prostředí, ze kterých grafici a herní vývojáři vytvoří neuvěřitelně realistické herní světy.


Notice: Trying to get property 'link' of non-object in /mnt/web-data1/scan-pro_cz/public_html/www/templates/theme3684/tpls/blocks/footer.php on line 54

Notice: Trying to get property 'id' of non-object in /mnt/web-data1/scan-pro_cz/public_html/www/templates/theme3684/tpls/blocks/footer.php on line 54