Loading color scheme

Stavebnictví

Měření pomocí laserového skenování lze uplatnit i v oblasti stavebnictví. Je velmi přínosné při zaměřování prostorově členitých historických budov, kde jsou fasády i interiéry tvořeny mnoha ozdobnými prvky. Ve stavebnictví lze využít též technologie, jako je rozšířená virtuální realita. Jedná se o velice populární technologii, díky které získáte dokonalou vizi skutečného či budoucího stavu objektu, zařízení, stavby apod. Můžete si tak dopřát zcela reálnou prohlídku celým projektem a získat veškeré informace o prostoru velice efektivním způsobem. Skvělé řešení pro samotné projektování staveb, rekonstrukcí, či zařízení prostorů.
Stejně jako v případě fotogrammetrického zpracování je u laserového skenování minimalizován čas strávený v terénu. Tvorba dokumentace probíhá na počítači ve 2D nebo ve 3D prostředí., proto lze dle požadavků zakázky vyhotovit jak dokumentaci jednoduchou, tak i komplexní, se všemi rozeznatelnými detaily.
Technologii laserového skenování se využívá při revizích, opravách a rekonstrukcích nejenom budov ale i například mostů. Při zaměření mostů je velice znatelná ekonomická úspora.


Notice: Trying to get property 'link' of non-object in /mnt/web-data1/scan-pro_cz/public_html/www/templates/theme3684/tpls/blocks/footer.php on line 54

Notice: Trying to get property 'id' of non-object in /mnt/web-data1/scan-pro_cz/public_html/www/templates/theme3684/tpls/blocks/footer.php on line 54