Loading color scheme

As-Built dokumentace

as-_built_2.pngAs-Built dokumentace je zpracováním skutečného stavu objektů a zařízení a slouží především jako vstupní informování architektů, plánovačů, inženýrů, konstruktérů či projektových manažerů.

Pomocí 3D laserového skenování a přenesením skutečnosti do CAD rozhraní se zefektivní veškeré činnosti a procesy a sníží nemalé finanční náklady. Všechny takto zpracované operace probíhají na PC a není potřebná fyzická přítomnost ve výrobních prostorech či u daného objektu.

As-Built dokumentace přináší do veškerých procesů spoustu výhod jako výkresovou dokumentaci v 2D provedení, půdorysy a řezy, odhalení odchylek v porovnání s původní dokumentací a skutečnou realitou, předpřípravy dat, vizualizace, přesné podklady potřebné pro rekonstrukci včetně kontroly kolizí, firemního 3D plánování, 3D simulace procesů atd. As-Built dokumentace patří k pokrokům moderní doby a šetří čas i peníze a usnadňuje konečnou realizaci veškerých projektů.


Notice: Trying to get property 'link' of non-object in /mnt/web-data1/scan-pro_cz/public_html/www/templates/theme3684/tpls/blocks/footer.php on line 54

Notice: Trying to get property 'id' of non-object in /mnt/web-data1/scan-pro_cz/public_html/www/templates/theme3684/tpls/blocks/footer.php on line 54