Loading color scheme

BIM modelování         

Stavebnictví patří k těm náročnějšímBIM.png oblastem, které vyžadují přesnost, preciznost a kvalitu. Jak však toho dosáhnoutdřív, než se jakákoliv stavba zrealizuje? K těmto účelům kromě jiného slouží návrhy a projektová dokumentace a v dnešní moderní době je efektivním podkladem před zrealizováním stavby BIM modelování.

BIM modelování se nechá definovat jako databáze, která obsahuje kompletní data ohledně návrhů, výstavby, správy či rekonstrukce budovy a další záležitosti. Jde o proces sloužící k tvorbě projektů, které jsou založené na konkrétním modelu.

Můžete tak efektivně a ekonomicky spravovat projekty týkající se pozemních a inženýrských staveb s ohledem na životní prostředí. BIM modelování vzniká pomocí BIM softwaru, který poskytuje široké spektrum návrhů, vizualizací, simulací a podobně. BIM usnadní rozhodování, realizaci a eliminuje nedostatky a překážky ještě přes samotnou realizaci stavby.

Potřebujete podložit realizaci výrobních procesů či staveb a rekonstrukcí? Průmysl, stavitelství a další odvětví se neobejdou bez technické dokumentace.


Notice: Trying to get property 'link' of non-object in /mnt/web-data1/scan-pro_cz/public_html/www/templates/theme3684/tpls/blocks/footer.php on line 54

Notice: Trying to get property 'id' of non-object in /mnt/web-data1/scan-pro_cz/public_html/www/templates/theme3684/tpls/blocks/footer.php on line 54