Loading color scheme

CAD modelování

3D model.jpegRekonstrukce, plánování, výroba, simulace i různé výpočty vyžadují kvalitní podklady, díky kterým vzniká efektivní realizace a nalezení řešení vhodného pro daný projekt. Právě pro tyto účely a splnění i těch nejpřísnějších požadavků a kritérií je k dispozici CAD modelování.

Proces zaměřování dat formou 3 D laserových skenerů, která se následně převedou do CAD programu. Vzniká tak kompletní a reálná struktura 3D modelu, jako jsou budovy, stroje, zařízení, různé konstrukce, nadrozměrné objekty, potrubí a podobně.

Zákazník tak získá zcela přesný 3D CAD model ve formátu dle konkrétních požadavků s velice přesným měřením. Díky těmto modelům se nejen, že zkrátí čas samotné realizace, ale eliminují se i nepřesnosti, které mohou ve finále způsobit celkové zastavení daného projektu a snižují se i celkové náklady. CAD modelování lze využít v různých oblastech průmyslu, architektuře a stavitelství.


Notice: Trying to get property 'link' of non-object in /mnt/web-data1/scan-pro_cz/public_html/www/templates/theme3684/tpls/blocks/footer.php on line 54

Notice: Trying to get property 'id' of non-object in /mnt/web-data1/scan-pro_cz/public_html/www/templates/theme3684/tpls/blocks/footer.php on line 54