Verity

Stavebnictví každoročně utratí obrovské množství peněz až $450 mld. USD za opravy špatně konstruovaných prací, které se nacházejí mimo požadovanou toleranci.

 

Odborníci odhadují, že chyby a přepracování mohou spotřebovat až 12% běžného stavebního rozpočtu. Naštěstí existuje nová technologie, která může dramaticky snížit finanční dopad takovýchto náročných přepracování.

 

Verity porovnává mračna bodů s konstrukčními a výrobními modely, což umožňuje 100% ověření práce za stejnou dobu, za kterou byste museli zvlášť provést kontrolu na místě stavby/montáže.

 

Verity poskytuje bezprecedentní vhled do stavebních projektů analýzou a porovnáním skenu toho, co bylo skutečně postaveno (konstrukční / výrobní modely). Toto srovnání umožňuje identifikaci chyb daleko dříve než se stanou nákladnými problémy. Verity také poskytuje podrobné informace o tom, kde jsou odchylky umístěny a jak daleko je práce mimo toleranci.

 

Díky tomuto revolučnímu softwaru existuje možnost minimalizovat riziko pro rozpočty a plány, zvýšit přesnost As-built dokumentace a zvýšit ziskovost projektu.

 

Hlavní výhody:

  • Rychlejší a přesnější kontrola možných kolizí
  • Snadná úprava kolize 
  • Efektivita, úspora času a peněz 
  • Jednoduché a intuitivní ovládání